Najnowsze artykuły

Jak rozciągnąć szpilki?

Historia Kopciuszka pokazuje nam, że jedna para butów może odmienić życie kobiety. Nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt lubi kolekcjonować nowe...

Czytaj Więcej

10 wspaniałych pomysłów na koloryzację włosów w stylu ombré i balayage

Na krótszych włosach można wykonać ombré i balayage, natomiast długie włosy są wręcz stworzone do tego, by wykonywać koloryzację ombré i balayage. Zarówno ombré jak i balayage to dwie ultra modne techniki koloryzacji włosów. Są do siebie bardzo podobne, ale istnieje między nimi kilka zasadniczych różnic.

Zarówno ombré jak i balayage polegają na koloryzacji włosów wieloma odcieniami i tonami. Koloryzacja ombré polega na farbowaniu włosów od nasady aż po końce, tworząc gradient koloru. Zazwyczaj gradient zaczyna się od ciemniejszych partii włosów u nasady i stopniowo staje się jaśniejszy na końcach. Balayage polega na ręcznym malowaniu włosów kolorem, aby uzyskać bardziej naturalne, płynne wykończenie.

Jeżeli masz długie włosy i chciałabyś wykonać na nich ombré lub balayage, aby nadać swojej fryzurze ciekawy i modny styl, zapoznaj się z 10 pomysłami na modne ombré i balayage dla długich włosów.

1. Subtelny ombré w kolorze brudnego blonduTen subtelny blond om bré jest bardzo subtelny i wygląda całkowicie naturalnie. Posiada brudny blond odcienie u nasady, które stopniowo rozjaśniają się do jasnego blondu bliżej końcówek tego wyglądu.

Ten piękny subtelny blond ombré jest idealny dla kobiet, które chcą wypróbować styl ombré, ale nie chcą wychodzić za bardzo poza swoją strefę komfortu. Jest on jasny, ale nadal ma naturalnie wyglądające wykończenie.

2. Balayage dla blondynek i brunetek

Ten styl balayage łączy w sobie odcienie brunetki i jasnego blondu, tworząc piękne, świetliste wykończenie tego wyglądu.

Odcienie brunetki znajdujące się bliżej nasady włosów nadają tej fryzurze naturalne wykończenie. Dodatkowo, wydłużają one czas, jaki możesz odczekać między kolejnymi wizytami w salonie.

3. Balayage w odcieniu Dusty Rose i Blonde


Pusty róż to jeden z najgorętszych kolorów tego sezonu. Ten piękny balayage łączy w sobie odcienie dusty rose i blondu, tworząc piękny i ultra-trendy kolorowy i kobiecy styl.

Ten fantazyjny balayage posiada również ciemniejsze odcienie brunetki bliżej nasady włosów. Te ciemniejsze odcienie tworzą bardziej naturalne wykończenie dla tego wspaniałego stylu dusty rose balayage-d.

4. Balayage brzoskwiniowy i blondBrzoskwiniowy to nietypowy kolor włosów, który jest mało wykorzystywany i bardzo stylowy w świecie mody damskiej i włosów.

Ten wygląd łączy w sobie piękne brzoskwiniowe i blond odcienie, tworząc jasne wykończenie, które jest zabawne, ale nadal wygląda naturalnie.

5. Jasny blond Balayage dla średnich włosów

Ten jasny blond balayage jest idealny zarówno dla naturalnych blondynek jak i brunetek.

Łączy w sobie średnie odcienie brązu z jasnymi tonami blondu, dając świetliste wykończenie, które ma mnóstwo wymiaru i nigdy nie będzie płaskie. Jest również bardzo uniwersalny, idealny na każdą porę roku i wygląda naturalnie.

6. Balayage dla brunetek i chłodnych blondów


Nie musisz żegnać się z brunetkami, aby mieć fryzurę w stylu balayage. Powyższa fryzura to połączenie głębokiego bruneta u nasady z chłodnym blondem na końcach, co daje jasny, wielowymiarowy efekt. To świetna fryzura dla kobiet po 30 roku życia.

Balayage w wielu odcieniach polega na utrzymaniu stałych tonów pomiędzy wszystkimi odcieniami, które chcesz wykorzystać w balayage. Na przykład, odcienie popielatego brązu i białego blondu w powyższej stylizacji mają chłodne podteksty. Profesjonalista może pomóc Ci dowiedzieć się dokładnie, jak to zrobić na spotkaniu w salonie.

7. Balayage Hot Pink and Blonde

Ten balayage miesza razem wiele różnych odcieni różu, aby stworzyć wielowymiarowe wykończenie, które wygląda bezproblemowo i jakoś naturalne, mimo włączenia wielu jasnych kolorów włosów fantazji.

Featuring jasny różowy, gorący róż, brzoskwiniowy, i truskawkowy blond tonów, ten balayage jest lekki, jasny, i dużo zabawy. Jego brunetka korzeni i truskawkowy blond tonów dać ten gorący różowy styl balayage-d bardziej naturalnie wyglądające wykończenie, które czyni go bardziej uniwersalne, aby wyciągnąć na wiele różnych okazji.

8. Brunetka z blond balayageJeśli chcesz przejść na blond, ale nie chcesz, aby Twój blond wyglądał sztucznie lub nie chcesz narażać swoich włosów na zbytnie zniszczenie przez rozjaśniacz, spróbuj zamiast tego balayage.

Balayage polega na ręcznym malowaniu niektórych warstw włosów, co oznacza, że uzyskanie blond balayage, jak ten powyżej, nie uszkodzi Twoich włosów prawie tak bardzo, jak rozjaśnianie na całej długości. Oznacza to, że jeśli jesteś naturalną brunetką, można łatwo osiągnąć blonder wygląd z wspaniałym balayage blond jak ten, który widać na powyższym zdjęciu.

9. Popielaty brunet Ombré dla włosów do ramionPopielaty brunet ombré, który widzisz na zdjęciu po prawej stronie, to efekt końcowy niesamowitej transformacji z mosiężnego, dwutonowego bałaganu, który widzisz po lewej stronie.

Balayage, który widzisz po prawej stronie, nadal zawiera wiele odcieni popielatego brązu u nasady i chłodnego blondu na końcach, ale te różne odcienie wyglądają celowo, a nie jak rezultat złej koloryzacji. Balayage może być wspaniałym rozwiązaniem dla poważnie zepsutego koloru. Może działać jako kolor-korekta leczenia, które koryguje tonów włosów i miesza się razem wielotonowe włosy z usprawnionym, gładkie wykończenie.

10. Blond Balayage dla długich włosów

Ten kolor to kolejny przykład, który pokazuje jak piękny może być subtelny blond balayage. Zmierzwione, plażowe fale w stylu, który widzisz na zdjęciu powyżej, mają również idealne wykończenie w stylu "messy-on-purpose".

Pokazują one wielowymiarowość tego blond balayage, aby naprawdę pokazać jego wiele tonów i wspaniałą zawiłość kolorystyki tego cięcia.


Stylizacje by: Mèche Salon

(310) 278-8930

8820 Burton Way Beverly Hills, CA 90211

Komentarze (0)

Zostaw komentarz