Najnowsze artykuły

Jak rozciągnąć szpilki?

Historia Kopciuszka pokazuje nam, że jedna para butów może odmienić życie kobiety. Nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt lubi kolekcjonować nowe...

Czytaj Więcej

5 kurtek, które zapewnią Ci komfort cieplny tej zimy

Nadchodzą chłodniejsze dni, co oznacza, że jest to dobry moment, aby ocenić swoją sytuację w zakresie odzieży wierzchniej. Czy Twoje płaszcze i kurtki mają to, czego potrzeba, abyś mógł przetrwać kolejny chłodny sezon, wyglądając świetnie i pozostając ciepłym? Jeśli czujesz, że Twoja kolekcja płaszczy powinna zostać wzmocniona, nie szukaj dalej niż w tym przewodniku, w którym przedstawimy Ci kilka aktualnych fasonów płaszczy i kurtek, abyś mogła zapytać swojego stylistę o to, co jest dla Ciebie odpowiednie.

1. PŁASZCZE OVERCOATS

Jeśli pogoda jest zimna, a Ty potrzebujesz ochrony, płaszcz jest dla Ciebie. Płaszcz może być wykonany z różnych materiałów (na chłodniejsze temperatury szukaj ciepłej wełny lub syntetyków) i zazwyczaj sięga poniżej kolan - może być zapinany na guziki lub wiązany. Płaszcz może być zarówno strojny, jak i swobodny.

2. KURTKI Z SZTUCZNEGO FUTRA

Co jest lepsze od bycia ciepłym jak piec? Być ciepłym i czuć się jak gwiazda stylu. Sztuczne futro to najlepszy sposób na dodanie modnego wyglądu do swojej garderoby. Niezależnie od tego, czy wybierzesz futrzaną kurtkę "chubby" (kurtkę, która sięga talii), kamizelkę czy płaszcz o dłuższej długości, będzie Ci przytulnie i modnie. Nie jesteś gotowa na pełne futro? Wypróbuj kurtkę obszytą futerkiem.

3. PŁASZCZE Z KAPTUREM

Ile razy zdarzyło Ci się zostawić zimową czapkę na restauracyjnym stoliku, siedzeniu w autobusie lub w domu? Dzięki płaszczowi lub kurtce z kapturem, zimna głowa to już przeszłość. Kaptury są dostępne na kurtkach i płaszczach, w różnych stylach. My uwielbiamy kaptury z futrzanym wykończeniem, które nadają uroczy, arktyczny wygląd.

4. PŁASZCZE Z NADRUKIEM ZWIERZĘCYM

Zwierzęce nadruki, będące dalekim kuzynem futerkowych okryć wierzchnich, to kolejny świetny sposób na dodanie osobowości do swojej gry w okrycia wierzchnie. Pomyśl o tym: dlaczego Twój płaszcz lub kurtka nie miałyby być tak modne, jak ubrania, które pod nimi nosisz? Zwłaszcza lamparcie cętki wyglądają niesamowicie z jaskrawym kolorem, który wystaje spod spodu.  

5. KURTKI Z GIPIURY

Od kilku sezonów puffery są na zimowym radarze wszystkich najbardziej stylowych osób. Uwielbiamy to, że puffer może być sportowy, luksusowy, a nawet mieć kobiece detale, takie jak kokardki czy specjalne guziki. Niezależnie od tego, jaki jest Twój styl, puffer (syntetyczny lub z puchowym wypełnieniem) to niezwykle ciepły sposób na wyrażenie swojej (bardzo modnej) osobowości.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz