Najnowsze artykuły

Jak rozciągnąć szpilki?

Historia Kopciuszka pokazuje nam, że jedna para butów może odmienić życie kobiety. Nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt lubi kolekcjonować nowe...

Czytaj Więcej

Jak stylizować szorty dla Twojego kształtu

Szorty to bohater Twojej letniej garderoby. Można je ubierać zarówno w górę, jak i w dół i są one wybawieniem na lato - są łatwym dodatkiem do nieskończonej ilości kombinacji strojów. Ale, bądźmy szczerzy, nie wszystkie szorty są sobie równe.

SZORTY Z NADRUKIEM

Twoje szorty potrafią chodzić, ale czy potrafią też mówić? Wypróbuj parę w zabawny, rozpoczynający rozmowę wzór, aby się o tym przekonać. Szorty z nadrukami to świetny sposób na ożywienie każdej stylizacji. Polecamy ten krój dla naszych filigranowych dziewczyn - nadruki zawsze będą przyciągać uwagę, więc pozwól im na to.

Wskazówka stylisty: Spróbuj mieszać wzory z podobną paletą kolorów, aby uzyskać styl, który krzyczy letnią zabawą.

SZORTY Z LNU

Daj swoim nogom trochę przestrzeni do oddychania dzięki lnianym szortom. Wiązana talia w kształcie litery A, jak w przypadku tej pary, jest idealna dla atletycznej sylwetki lub figury jabłka. Spróbuj połączyć te swobodne szorty z kontrastującym kolorem - jasne i neutralne odcienie sprawią, że Twoje nogi będą wydawać się dłuższe.

ODCIĘTE SZORTY

Odsuń się, Daisy Duke! Odcięte spodenki są w tym momencie dość uniwersalne. Noś je krótkie, aby wyeksponować nogi, jeśli są one Twoją główną cechą, lub dłuższe, tuż nad kolanem. Spodnie typu cut-off są wspaniałym i swobodnym dodatkiem, który możesz nosić przez całe lato, niezależnie od swojej figury.

SZORTY CHINO

Najbardziej ustrukturyzowany styl w rodzinie szortów, chinosy są świetne dla atletycznych i drobnych sylwetek. Bardziej sztywna tkanina sprawia wrażenie, że sylwetka jest ustrukturyzowana, więc zrównoważysz swój wygląd zwiewnym topem i łatwymi do noszenia wsuwkami.

Wskazówka stylisty: Chinosy są zazwyczaj najbardziej akceptowalnym rodzajem szortów do noszenia w środowisku zawodowym. Jeżeli w Twoim biurze dozwolone są szorty w okresie letnim, wybierz parę, która sięga do połowy uda lub tuż nad kolano.

SZORTY BERMUDA

Dla grubszych ud, spróbuj minimalnego wzoru i nieco dłuższej długości, jak bermudy. Bermudy są idealne dla naszych dziewczyn o kształcie gruszki i klepsydry. Wypróbuj ten styl z bluzką, która sięga talii szortów, aby wyeksponować talię - taka z wiązaniem z przodu to pochlebny sposób na pokazanie pożądanego kształtu klepsydry.

SZORTY CARGO

Tak, szorty cargo. Możesz je nosić - wysłuchaj nas. Są one świetne dla każdego typu sylwetki, a szczególnie pomocne dla tych z nas, które mają grubsze uda (żegnaj, chub rub). Średni wzrost i gruby pas w talii pomagają stworzyć opływową sylwetkę i bardzo praktyczny wygląd.

Wskazówka stylisty: Dodaj do swojego wyglądu kilka kobiecych elementów, takich jak elegancka bluzka w groszki, i baw się fakturami w swoich dodatkach.

Nie jesteś przekonana do szortów, ale chcesz wypróbować cargo? Spróbuj włączyć cargo do swojej stylizacji na różne sposoby, na przykład z sukienką lub bluzką.

Bez względu na styl i dopasowanie, zawsze pamiętaj, że możesz mieć wszystko, czego zapragniesz. Kluczem do stworzenia każdej stylizacji jest Twoje nastawienie, więc jeśli Ci się podoba? Noś to! Nie sprzedawaj siebie za mało (kalambur bardzo zamierzony).

Komentarze (0)

Zostaw komentarz