Najnowsze artykuły

Jak rozciągnąć szpilki?

Historia Kopciuszka pokazuje nam, że jedna para butów może odmienić życie kobiety. Nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt lubi kolekcjonować nowe...

Czytaj Więcej

Jak zostać osobistą blogerką stylu

Prawie każdy chce być blogerem stylu te dni, ale to wymaga więcej niż dobre wyczucie mody, aby to się stało. Jeśli chcesz zacząć prysznic sieci z twój styl musings, oto co masz zamiar potrzebować.

Jak zostać osobistym blogerem stylu

1. Świetna moda
Blogerzy stylu nie tylko wyglądają dobrze, wyglądają interesująco. Jeśli chcesz, aby ludzie czytają twój blog, będziesz musiał pokazać im modę, której nie mogą zobaczyć patrząc w lustro. Postaw na modę, a nawet na dziwactwa, i zrób wszystko, aby dopełnić swój wygląd fryzurą i dodatkami. Im więcej będziesz miała na sobie, tym bardziej będziesz wyglądać stylowo, a możesz naprawdę podnieść poprzeczkę, robiąc coś dziwnego z włosami - na przykład karbując je lub układając w jedną z tych kokard Lady Gagi. Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na najlepszych projektantów, aby móc pochwalić się godną pozazdroszczenia modą. Sprawdź sklepy z używanymi rzeczami, sklepy vintage i szafy swoich przyjaciół (lub nawet babci!), aby znaleźć unikalne rzeczy.

2. Mnóstwo zdjęć
Większość blogerów stylu "ulubioną częścią koncertu jest pozowanie do zdjęć, a następnie umieszczanie ich w sieci. Tak jak faceci pozujący bez koszuli i robiący sobie zdjęcia w lustrze stali się kwintesencją zdjęć z Myspace, istnieje formuła do zdjęć z blogów stylistycznych, jak również: Znajdź zakurzoną stację benzynową i daj aparatowi swoje najlepsze, senne spojrzenie. Im bardziej nie na miejscu wyglądasz w swoim środowisku, tym lepiej.

3. Nisza
Nie wystarczy tylko dać ogólny przegląd wszystkiego, co dzieje się w modzie, lub po prostu pokazać kilka zdjęć i być zrobione z nim. Musisz być wyjątkowy. Znajdź kąt, który jest wyjątkowy, coś, co kochasz na tyle, aby pisać o tym codziennie. Możesz myśleć, że zawężenie tematu będzie kurczyć swoją publiczność, ale, choć mniej ludzi będzie dzielić swoje interesy, ci, którzy robią będą wracać do witryny.

blogerka

4. A Flare for Copying
Naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa, a podczas gdy niektóre blogerzy styl dostać naprawdę zaniepokojony, gdy inne blogi kopiować swoje pomysły, wiele są szczęśliwi, aby podzielić się, jak są one prawdopodobnie robi to samo. Wniosek jest taki, że jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, co sprawia, że blog odnosi sukces, studiuj blogi, które odniosły sukces. Nie kopiuj i wklej ich posty - nie mówimy o kradzieży - ale studiuj język, którego używają, wiadomości, które obejmują i sposób, w jaki używają obrazów. Cokolwiek podoba Ci się w ich witrynie jest najprawdopodobniej to, co ktoś inny chciałby o swojej.

5. Obsesja
Aby zobowiązać się do pisania o modzie dzień w dzień, do niestrudzenie coraz dolled up, wychodząc i biorąc zdjęcia siebie, polowanie przez te setki zdjęć dla 3 lub 4, w których włosy nie jest w bałaganie, i delegowania treści codziennie, czy ktoś czyta to, masz naprawdę, naprawdę trzeba kochać to, co robisz. Styl, pisanie, krytykowanie, musisz być zauroczony tym wszystkim, a to pozwoli ci przejść przez wszystkie błędy formatowania, nieprzyjemne komentarze i blokadę pisarską. Jeśli masz prawdziwą obsesję, trzymaj się tego, a w końcu ci się to opłaci.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz