Najnowsze artykuły

Jak rozciągnąć szpilki?

Historia Kopciuszka pokazuje nam, że jedna para butów może odmienić życie kobiety. Nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt lubi kolekcjonować nowe...

Czytaj Więcej

12 szybkich i łatwych fryzur z warkoczy - Inspiracja warkoczami

Warkocze są bardzo tradycyjną fryzurą, która od wieków cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zaplatanie włosów w warkocze to świetny sposób, aby pozbyć się długich włosów z twarzy, a jednocześnie wyglądać słodko i reprezentacyjnie. Dzięki warkoczom włosy nie plączą się i są bezpieczne, niezależnie od tego, co robisz. Ponadto, tworzą one spójną, skomplikowaną fryzurę, która jest jednocześnie praktyczna i piękna.

Jeżeli chodzi o warkocze, to nie ma ograniczeń co do ilości sposobów, na jakie możesz je wykonać. Istnieją niezliczone style warkoczy, które dają Ci nieskończoną ilość możliwości stylizacji w te dni, kiedy uroczy i wygodny warkocz wydaje się być jedyną opcją. Kiedy myślisz o plecionych fryzurach, prawdopodobnie przychodzi Ci na myśl tylko kilka stylów. W rzeczywistości jednak, lata kreatywności doprowadziły do powstania mnóstwa różnych fryzur, z którymi możesz eksperymentować, gdy masz ochotę na warkocz.

via

Te podwójne koki z warkocza to świetny wybór, jeśli chcesz uzyskać słodki i sportowy wygląd. Ten styl jest idealny dla wysportowanych dziewczyn. Koki i warkocze utrzymują Twoje włosy w ryzach przez cały dzień, bez względu na to, co robisz i jak bardzo się ruszasz.

tumblr

Ta fryzura to kolejny uroczy kok z warkoczem. Jest to doskonały zwrot na klasycznym niskim koku, który sprawia, że styl jest nieco bardziej elegancki. Zamiast wyglądać jakbyś późno wstała z łóżka i zdecydowała się na łatwy kok, będziesz wyglądać o wiele bardziej formalnie i reprezentacyjnie. Możesz nosić ten skręcony, pleciony kok wszędzie, od pracy po przyjęcie koktajlowe.

tumblr

Długowłose piękności mogą z łatwością wykonać ten długi warkocz. Ta fryzura jest bardziej stylowa niż praktyczna i bezpieczna, ponieważ pozostawia większość włosów rozpuszczonych i swobodnych. Jest jednak niezwykle piękna i pozostawia misterny, wodospadowy warkocz, który wygląda cudownie beztrosko.

instagram

Może Ci się wydawać, że warkocze są tylko na co dzień lub na sportowo, ale to zdecydowanie nie jest prawda. Wiele fryzur z warkoczem jest idealnych na bardzo formalne wydarzenia. Misternie zaplecione upięcie powyżej jest doskonałym przykładem fryzury z warkoczem, która sprawdzi się na ślubie lub innym formalnym wydarzeniu.

via elstilespb

Jedną z najlepszych rzeczy w formalnych upięciach z warkoczem, takich jak to na zdjęciu powyżej, jest to, że zapewniają one elegancki wygląd, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo Twoim włosom. Nawet jeśli tańczysz całą noc na wakacyjnym przyjęciu koktajlowym, upięcie z ciasnym warkoczem sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały pięknie i świeżo upięte przez całą noc.

via

Ta fryzura z warkoczem pół do góry, pół na dół jest w gruncie rzeczy niezwykle prosta. Idealnie nadaje się na poranki, kiedy chcesz, aby Twoje włosy wyglądały reprezentacyjnie, ale nie masz zbyt wiele czasu na ich układanie. Wszystko, co musisz zrobić, aby wykonać tę fryzurę, to zapleść warkocz francuski z niewielkiej górnej części włosów. Następnie skręć końcówki w niechlujne upięcie i gotowe!

2 warkocze w koku

Ta fryzura z warkoczem sprawi, że Twoje włosy będą mocno upięte przez cały dzień. Ponadto, jest niezwykle łatwa do wykonania, nawet jeśli wymyślne fryzury nie są Twoim atutem. Wszystko, co musisz zrobić, to przedzielić włosy na środku głowy i spleść górną część w dwa osobne warkocze. Następnie, wystarczy upiąć końce w ciasny kok baletowy i gotowe.

tumblr

Ta wspaniała, luźno zapleciona fryzura pozostawia większość włosów wolnych, dodając jednocześnie odrobinę zawiłości do Twojego wyglądu. Najlepsze jest to, że fryzura ta jest w rzeczywistości o wiele łatwiejsza do wykonania niż się wydaje. Jest to po prostu zwykły warkocz typu "rybi ogon". Jednakże, zawiera on dodatkową partię włosów spiętych w koński ogon pod głównym warkoczem, co nadaje mu dodatkowego blasku.

via divinecaroline.com

Warkocze typu syrenka wymagają nieco więcej pracy, ponieważ wymagają podkręcenia włosów. Są jednak świetnym rozwiązaniem, aby dodać włosom objętości i upiąć je w piękną, zaczesaną do tyłu fryzurę.

via lulus.com

Warkocze typu "rybi ogon" wydają się być trudne do wykonania dla przeciętnego fryzjera amatora. Jednak jak widać na powyższym tutorialu, warkocze te nie są tak trudne do wykonania, jak się wydaje. Wszystko czego potrzebujesz to odrobina cierpliwości.

via

Czy marzysz o byciu księżniczką z bajki? Jeśli tak, to ta fryzura jest właśnie dla Ciebie. Jest to klasyczny kok z warkocza, który świetnie sprawdzi się na oficjalnych imprezach. Aby dodać tej fryzurze magii, wystarczy wpiąć w nią kilka małych kwiatków za pomocą wsuwek.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz